Speelronde 1

 

21-9-2019

 

Speelronde 2

 

28-9-2019

NSVV

-

Vitesse Delft

 

Sparta (AV)

-

Deltasport

SVS

-

Binnenmaas

 

DCV

-

Strijen

Alexandria’66

-

Spirit

 

Charlois

-

NSVV

Deltasport

-

Charlois

 

Vitesse Delft

-

Rozenburg

Rozenburg

-

De Zwerver

 

Binnenmaas

-

Alexandria;66

CWO

-

DCV

 

Spirit

-

SVS

Strijen

-

Sparta (AV)

 

De Zwerver

-

CWO

 

Speelronde 3

 

5-10-2019

 

Speelronde 4

 

12-10-2019

NSVV

-

DCV

 

Deltasport

-

Alexandria’66

SVS

-

Sparta (AV)

 

Rozenburg

-

SVS

Alexandria’66

-

De Zwerver

 

CWO

-

NSVV

Rozenburg

-

Deltasport

 

Strijen

-

Charlois

Charlois

-

Vitesse Delft

 

Sparta (AV)

-

Vitesse Delft

Binnenmaas

-

CWO

 

DCV

-

Binnenmaas

Spirit

-

Strijen

 

De Zwerver

-

Spirit

 

Speelronde 5

 

19-10-2019

 

Speelronde 6

 

26-10-2019

NSVV

-

Rozenburg

 

NSVV

-

SVS

SVS

-

Strijen

 

Deltasport

-

Spirit

Alexandria’66

-

Sparta (AV)

 

Rozenburg

-

Alexandria’66

Charlois

-

CWO

 

CWO

-

Vitesse Delft

Vitesse Delft

-

De Zwerver

 

Strijen

-

Binnenmaas

Binnenmaas

-

Delta Sport

 

DCV

-

Sparta (AV)

Spirit

-

DCV

 

De Zwerver

-

Charlois

 

Speelronde 7

 

2-11-2019

 

Speelronde 8

 

9-11-2019

SVS

-

Deltasport

 

Deltasport

-

NSVV

Alexandria’66

-

CWO

 

CWO

-

Spirit

Sparta (AV)

-

De Zwerver

 

Strijen

-

Alexandria’66

Charlois

-

DCV

 

Sparta (AV)

-

Charlois

Vitesse Delft

-

Strijen

 

DCV

-

Rozenburg

Binnenmaas

-

Rozenburg

 

Vitesse Delft

-

Binnenmaas

Spirit

-

NSVV

 

De Zwerver

-

SVS

 

Speelronde 9

 

23-11-2019

 

Speelronde 10

 

30-11-2019

NSVV

-

De Zwerver

 

Alexandria’66

-

NSVV

SVS

-

Alexandria’66

 

CWO

-

SVS

Deltasport

-

Strijen

 

Strijen

-

Rozenburg

Rozenburg

-

CWO

 

Sparta (AV)

-

Binnenmaas

DCV

-

Vitesse Delft

 

Charlois

-

Spirit

Binnenmaas

-

Charlois

 

Vitesse Delft

-

Deltasport

Spirit

-

Sparta (AV)

 

De Zwerver

-

DCV

 

Speelronde 11

 

7-12-2019

 

Speelronde 12

 

14-12-2019

NSVV

-

Strijen

 

Strijen

-

CWO

SVS

-

DCV

 

Sparta (AV)

-

NSVV

Alexandria’66

-

Charlois

 

DCV

-

Alexandria’66

Deltasport

-

CWO

 

Charlois

-

Rozenburg

Rozenburg

-

Sparta (AV)

 

Vitesse Delft

-

SVS

Binnenmaas

-

DeZwerver

 

Binnenmaas

-

Spirit

Spirit

-

Vetesse Delft

 

De Zwerver

-

Deltasport

 

Speelronde 13

 

25-01-2020

 

Speelronde 14

 

1-02-2020

NSVV

-

Binnenmaas

 

Sparta (AV)

-

Strijen

SVS

-

Charlois

 

DCV

-

NSVV

Alexandria’66

-

Vitesse Delft

 

Charlois

-

Deltasport

Deltasport

-

DCV

 

Vitesse Delft

-

CWO

Rozenburg

-

Vitesse Delft

 

Binnenmaas

-

SVS

CWO

-

Sparta (AV)

 

Spirit

-

Alexandria’66

Strijen

-

De Zwerver

 

De Zwerver

-

Rozenburg

 

Speelronde 15

 

01-02-2020

 

Speelronde 16

 

08-02-2020

NSVV

-

Spirit

 

Rozenburg

-

NSVV

SVS

-

De Zwerver

 

Sparta (AV)

-

SVS

Alexandria’66

-

Rozenburg

 

DCV

-

CWO

Deltasport

-

Binnenmaas

 

Charlois

-

Strijen

CWO

-

Charlois

 

Binnenmaas

-

Vitesse Delft

Strijen

-

DCV

 

Spirit

-

Deltasport

Vitesse Delft

-

parta

 

De Zwerver

-

Alexandria’66

 

Speelronde 17

 

07-03-2020

 

Speelronde 18

 

14-03-2020

SVS

-

NSVV

 

NSVV

-

Deltasport

Alexandria’66

-

Binnenmaas

 

Alexandria’66

-

SVS

Deltasport

-

Rozenburg

 

Rozenburg

-

DCV

CWO

-

De Zwerver

 

Charlois

-

Sparta (AV)

Strijen

-

Sprint

 

Binnenmaas

-

Strijen

Sparta (AV)

-

DCV

 

Spirit

-

CWO

Vitesse Delft

-

Charlois

 

De Zwerver

-

Vitesse Delft

 

Speelronde 19

 

21-03-2020

 

Speelronde 20

 

28-03-2020

NSVV

-

Sparta (AV)

 

Alexandria’66

-

Deltasport

SVS

-

Spirit

 

Sparta (AV)

-

CWO

Deltasport

-

De Zwerver

 

Charlois

-

SVS

Rozenburg

-

Binnenmaas

 

Vitesse Delft

-

DCV

CWO

-

Alexandria’66

 

Binnenmaas

-

NSVV

Strijen

-

Vitesse Delft

 

Spirit

-

Rozenburg

DCV

-

Charlois

 

De Zwerver

-

Strijen

 

Speelronde 21

 

04-04-2020

 

Speelronde 22

 

18-04-2020

NSVV

-

Alexandria’66

 

SVS

-

Rozenburg

SVS

-

Vitesse Delft

 

CWO

-

Binnenmaas

Deltasport

-

Sparta (AV)

 

Strijen

-

NSVV

Rozenburg

-

Charlois

 

Sparta (AV)

-

Alexandria’66

CWO

-

Strijen

 

DCV

-

Deltasport

DCV

-

De Zwerver

 

Charlois

-

De Zwerver

Spirit

-

Binnenmaas

 

Vitesse Delft

-

Spirit

 

Speelronde 23

 

25-04-2020

 

Speelronde 24

 

09-05-2020

NSVV

-

CWO

 

CWO

-

Deltasport

Alexandria’66

-

Strijen

 

Strijen

-

SVS

Deltasport

-

SVS

 

Sparta (AV)

-

Rozenburg

Rozenburg

-

Vitesse Delft

 

DCV

-

Spirit

Binnenmaas

-

DCV

 

Charlois

-

Binnenmaas

Spirit

-

Charlois

 

Vitesse Delft

-

Alexandria’66

De Zwerver

-

Sparta (AV)

 

De Zwerver

-

NSVV

 

Speelronde 25

 

16-05-2020

 

Speelronde 26

 

23-05-2020

NSVV

-

Charlois

 

CWO

-

Rozenburg

SVS

-

CWO

 

Strijen

-

Deltasport

Alexandria’66

-

DCV

 

Sparta (AV)

-

Spirit

Deltasport

-

VitesseDelft

 

DCV

-

SVS

Rozenburg

-

Strijen

 

Charlois

-

Alexandria’66

Binnenmaas

-

Sparta (AV)

 

Vitesse Delft

-

NSVV

Spirit

-

De Zwerver

 

De Zwerver

-

Binnenmaas

Copyright © 2019 www.sportenrozenburg.nl. Alle rechten voorbehouden.
Joomla! is vrije software uitgegeven onder de GNU/GPL Licentie.
Monday the 11th. .